about iamge
Katılım Ücretleri

Festivale katılım ücreti 150 TL'dir. The Bloom Out festival bileti ile tüm etkinliklere ücretsiz katılabilir, etkinlik alanlarından yararlanabilirsiniz.

The Bloom Out Alaçatı – Outdoor Spor Festivali’nde dilerseniz tüm yarış kategorilerini içeren Festival Genel Paketi, dilerseniz de yalnızca Alaçatı Yarı Maratonu ya da yalnızca Alaçatı Duatlonu Yaş Grupları yarışlarını seçebilirsiniz. Festival Genel Paketi, Yarı Maraton ve Duatlon da dahil olmak üzere tüm festival etkinliklerini içerir.

Önemli Not: Yalnızca Alaçatı Yarı Maratonu ve Duatlon’a kayıt yapan katılımcılar genel festival etkinliklerinden yararlanamazlar.

The Bloom Out festival bileti ile tüm etkinliklere ücretsiz katılabilir, etkinlik alanlarından yararlanabilirsiniz. ALAÇATI YARI MARATONU - YÜZME - FREEATHLON - DUATLON Yaş Grupları - WINDSURF Slalom Yarışı ve BİSİKLET TURU’na katılabilmek için ön kaydınız sırasında bu etkinlikleri ve kategorileri seçmeniz zorunludur. Birden fazla etkinlik seçebilirsiniz. Alan etkinliklerinin tamamı için ise festival süresince ilgili kayıt masalarından günlük programınıza göre isminizi yazdırmanız yeterli olacaktır.

Festival içinde yer alacak özel windsurf eğitim paketi ve dalış etkinliği festival biletine dahil olmayan ekstra paketlerdir. Bu etkinlikleri başvurunuz sırasında kaydınıza ek olarak festival programınıza dahil edebilirsiniz. Unutmayın! Bu paketler için katılım her gün için belirlenmiş kontenjanla sınırlıdır.

Yarışmaya katılabilmek için katılımcının, başvuru bölümünde yer alan formu doldurması ve katılım ücretini yatırmış olması gerekmektedir. Katılım formundaki tüm bilgiler eksiksiz doldurulmalıdır.